NovaBOLD Danışmanlık Hizmetleri

Bilgi Teknolojileri sistemlerinin kurumunuza özel tasarımlarının yapılması, ölçeklendirilmesi, diğer bilişim sistemleriyle entegrasyonu, üretici en iyi pratiklerine göre yapılandırılması ve sürüm yükseltmeleri danışmanlık hizmetlerimizi oluşturur. Bu aktivitelerdeki ana motivasyon kaynağı kurumun iş ihtiyaçlarına uygun teknoloji çözümlerinin yapılandırılması ya da mevcut çözümlerin güncellenmesidir.

Önceki yıllarda BT birimlerinden sadece sistemlerinin çalışır olması beklenirken, bugün artık BT liderlerinden innovasyon sağlayarak karlılığı artıracak çözümler geliştirmesi beklenmektedir. BT birimleri her ne kadar destek birimleri olarak görülmeye devam etse de, karlılığı artıracak bilişim çözümleri üretmesi günümüzde popülaritesini artıran  bir yaklaşımdır.

NovaBOLD Danışmanlık Hizmetleri ekibimiz siz değerli müşterilerimize BT Yönetişim, politika, prosedür ve süreç yapısının oluşturulmasından, altyapı teknolojilerinizin geliştirilmesine kadar geniş bir yelpazede çözüm geliştirir. NovaBOLD proje yöneticileri çözüm geliştirme sürecine öncelikle BT’den hizmet bekleyen paydaşların iş ihtiyaçlarını anlamakla başlar. Böylece proje çıktılarının iç müşteri beklentileriyle uyumlu olmasını garantiler. BT Projelerini İnsan, Süreç ve Teknoloji boyutlarından planlar ve yol haritasını oluşturur.

Danışmanlık Hizmeti Yaklaşımımız

  • 3-Boyutlu Çözüm: İnsan, Süreç, Teknoloji
  • Karmaşıklığın Yönetimi: İhtiyaç kadar teknoloji
  • Verimlilik: Risk ve Kaynak Optimizasyonu
  • İş Odaklılık: BT Paydaşlarının İhtiyaçları