NovaBOLD Denetim Hizmetleri

Canlı ortamda çalışan kritik bilişim sistemleriniz üretici en iyi pratiklerine göre yapılandırıldı mı? Cevabınız “Hayır” ise önemli bir sorununuz var demektir. Eğer cevabınız “Evet” ise, bunun anlamı ilk kurulumda size özel ve en doğru yapılandırma parametreleri kullanıldığıdır; ancak sonradan uygulanan değişimler bazı yeni riskleri beraberinde getirmiş olabilir mi? Bu tip kritik bilişim sistemlerinizin belirli periyotlarla tarafsız NovaBOLD danışmanları tarafından incelenmesi ve bulguların raporlaması risklerinizi belirlemenize yardımcı olur.

Diğer taraftan kurum olarak COBIT ya da ITIL gibi global bir BT Yönetişim Çerçevesine ait süreçleri kullanıyor olabilirsiniz; kurumunuzun bu çerçevelerle olan uyumluluğunun yine tarafsız NovaBOLD profesyonelleri tarafından denetlenmesi fayda sağlayacaktır.

NovaBOLD deneyimli ve sertifikalı danışman kadrosu ile “Bilişim Teknojileri Altyapınızı”, kurumunuzdaki “BT Süreçlerini” ve “BT İnsan Kaynakları” yetkinliklerini denetler ve bulgularını detaylı olarak raporlar.

Üç farklı denetim hizmetimiz söz konusudur, bunlar;

  1. BT Altyapı Denetimi (Health Check)
  2. Cobit Denetimi
  3. ITIL Denetimi

Detaylı bilgi için lütfen sol taraftaki menüden ilgili linke tıklayınız.

Denetim Hizmeti Yaklaşımımız

  • Tasarım: En İyi Pratiklerle Uyum
  • HW/SW Konfigürasyon: Operasyonel Mükemmellik
  • Tarama: Zaafiyetlerin Farkındalığı
  • Süreklilik: Kesintisiz Hizmet Yaklaşımı