Değerli Müşterilerimiz,

Uzun yıllar Bilgi Teknolojileri alanında hizmet üretmiş profesyoneller olarak, 2013 yılı Ağustos ayı itibarı ile, NovaBOLD markası altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etme kararı aldık. Bizler akademik, profesyonel ve saha tecrübesine sahip bilişim uzmanlarıyız; kuruluş felsefemiz itibari ile tek meşguliyet alanımız teknolojiyi yakından takip etmek, teknoloji geliştirmek ve teknoloji/süreç odaklı çözümlerin müşterilerimizde uygulanmasında öncü ve destek olmaktır.

NovaBOLD ulusal ve uluslararası pazarlarda müşterilerine en yüksek teknolojiyi ve en verimli çözümleri sunmak için çalışanları, tedarikçileri ve iş ortakları ile takım ruhu içinde çalışmaktadır. Bilgi Teknolojileri çözüm ve hizmetlerimizin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin ötesine geçerek uluslararası kalite ve standartlarda çözüm ve hizmet sunmak önceliklerimiz arasındadır.

Kurulduğu an itibarı ile sektörde öncü ve yönlendirici bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiş olan NovaBOLD her zaman çalışanları, müşterileri ve iş ortakları nezdinde dürüst, güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak kalmaya devam edecektir.

Bizlere gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,