Vmware Eğitimleri

HP Eğitim Hizmetleri A.Ş. portföyünde bulunan Vmware Sanallaştırma eğitimlerinin müşterilerine sunumu için deneyimli NovaBOLD danışmanlarını kullanır. Eğitimlerin takvimi, duyurusu ve kayıt işlemleri HP Eğitim Hizmetleri ekibi tarafından yapılır. Tüm sanallaştırma eğitimleri HP’nin İstanbul ve Ankara sınıflarında NovaBOLD danışmanları aracılığı ile verilir. Vmware Sanallaştırma eğitimleri için teklifi HP Eğitim Hizmetleri A.Ş’den alabileceğiniz gibi direkt olarak NovaBOLD‘tan da alabilirsiniz.

HP, dünya ölçeğinde bakıldığında, en çok kayıt alan ve en büyük Vmware Yetkili Eğitim Merkezlerinden (Vmware Authorized Training Center, VATC) birisidir. NovaBOLD tarafından verilen tüm eğitimler resmi müfredatı takip eder, resmi Lab’leri içerir ve resmi Vmware sertifika sınavlarına girebilme hakkını sağlar.

Business seminar

NovaBOLD 18+ yıl üzeri çok deneyimli danışmanları ile Vmware müfredatını gerçek proje deneyimleri ve çok kullanılan saha pratikleri ile zengileştirir; bu içerik genişlemesi katılımcılara eşsiz bir eğitim deneyimi sağlar. Danışmanlarımız Vmware’in sağladığı en prestijli sertifikalara sahip olmasının yanı sıra; bilgi güvenliği, BT denetim, ethical hacking, risk yönetimi, ağ yönetimi ve donanım üreticilerinin sertifikaları gibi bir çok alanda prestijli sertifikalara sahip olduğundan, siz değerli katılımcılarımıza konuları çok boyutlu ifade edebilmektedir.

Mentorluk Statüsü

Vmware eğitimleri birim yöneticimiz dünyada çok az kişide bulunan “Mentor” ünvanı ile Vmware adına Türkiye’de çeşitli kurumlarda görev alan bir çok Vmware eğitmeninin yetiştirilmesini sağlamış ve eğitmenlik yapabilmeleri için gereken Eğitmenlik Sertifikasını (Vmware Certified Instructor, VCI) onaylamıştır. Kendisi halen daha yeni Vmware eğitmenlerinin yetiştirilmesinde ve VCI sertifikalarının onaylanmasında rol almaktadır.

man11

Vmware Eğitim Kataloğumuz ve Eğitimlerin Künyeleri

Resmi Vmware eğitimleri kataloğunu ve eğitimlerin künyelerini sol taraftaki menüden PDF olarak indirebilirsiniz.

Lütfen daha detaylı bilgi için egitim@novabold.com e-posta adresi üzerinden bilgi isteyiniz. Bizlere telefon ile erişmek isterseniz lütfen +90 216 315 00 66‘dan 2’yi tuşlayınız.

Sertifikalarımız