Bilgi Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri

Analiz, Tasarım, Planlama, Uyarlama ve İzleme Hizmetleri

Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri

Bilgi Teknolojileri sistemlerinin kurumunuza özel tasarımı, ölçeklendirilmesi, diğer sistemlerle entegrasyonu, üretici en iyi pratiklerine göre yapılandırılması ve sürüm yükseltmeleri Danışmanlık Hizmetlerimizi oluşturur. Bu aktivitelerdeki ana motivasyon kaynağı kurumun iş ihtiyaçlarına uygun teknoloji çözümlerinin yapılandırılması ya da mevcut çözümlerin güncellenmesidir.

Önceki yıllarda BT birimlerinden sadece sistemlerinin çalışır olması beklenirken, bugün artık BT liderlerinden innovasyon sağlayarak karlılığı artıracak çözümler geliştirmesi beklenmektedir. BT birimleri her ne kadar destek birimleri olarak görülmeye devam etse de, karlılığı artıracak bilişim çözümleri üretmesi günümüzde popülaritesini artıran bir yaklaşımdır.

NovaBOLD Danışmanlık Hizmetleri ekibimiz siz değerli müşterilerimize BT Yönetişim, politika, prosedür ve süreç yapısının oluşturulmasından, altyapı teknolojilerinizin geliştirilmesine kadar geniş bir yelpazede çözüm geliştirir. NovaBOLD proje yöneticileri çözüm geliştirme sürecine öncelikle BT’den hizmet bekleyen paydaşların iş ihtiyaçlarını anlamakla başlar. Böylece proje çıktılarının iç müşteri beklentileriyle uyumlu olmasını garantiler. BT Projelerini İnsan, Süreç ve Teknoloji boyutlarından planlar ve yol haritasını oluşturur.

Hizmet Yaklaşımımız

Erişilebilirlik: 7×24 her. zaman kolay ve rahat erişim

Proaktifilik: Önleyici aktiviteleri planlama ve yerine getirme

Eskalasyon: Sistematik yaklaşım ve çözüm bulunana kadar takip

Uzmanlık: Deneyimli kadro ve iyi üretici ilişkileri