VMware Masaüstü ve Uygulama Sanallaştırma Danışmanlığı

VMware ile Masaüstü ve Uygulama Sanallaştırma Dönüşmünü Keşfedin

VMware Horizon, geleneksel VDI’yı radikal bir şekilde dönüştürerek size benzersiz bir sadelik, esneklik, hız ve ölçekleme imkanı getiriyor. VMware tarafından yapılan bildirimlere göre VMware Horizon, geleneksel çözümlerden 30 kat daha hızlı çalışmanızı ve% 50 daha hızlı çalışmanızı vaat ediyor.

NovaBOLD Masaüstü ve Uygulama Sanallaştırma danışmanlığı kapsamında tasarım, uygulama, operasyonel hale getirme ve sürekli geliştirme hizmetlerinin VMware en iyi pratiklerine göre, alanında dikey uzman ve sertifikalı kadrosu ile sağlamaktadır.

  • Horizon 7: Sanallaştırılmış masaüstlerini ve yayınlanmış uygulamaları tek bir platform üzerinden son kullanıcılara güvenli bir şekilde teslim edin.
  • Horizon Apps: Son kullanıcılar için yayınladığınız tüm uygulamaların tek bir birleşik çalışma alanı üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde erişmesini sağlayın.
  • Horizon FLEX: Çalışanlarınıza ya da misafirlerinize Mac veya PC’ler üzerinde sanal masaüstleri verin.
  • Horizon Cloud with On-Premises Infrastructure: Masaüstleri ve uygulamaları son kullanıcılara hızlıca sunmak için bulutun ekonomisi ile hiper-yakınsama altyapısını (HCI) birleştirin.
  • Horizon Cloud with Hosted Infrastructure: Buluttaki masaüstlerinin ve uygulamaların herhangi bir aygıta teslim edilmesini basitleştirin, kendi altyapınızı yönetmenin zorluğundan ve maliyetinden kaçının.
  • App Volumes: Uygulamaları saniyeler içinde masaüstü ortamlarına sunun; sadece bir düğmeye tıklayarak kullanıcılara ve masaüstü bilgisayarlara uygulama sağlayın.
Danışman Görüşme İstek Formu
""
1
Görüşme İstek Formu

Alanında uzman Danışmanlarımızın sizi ziyaret etmesi ya da telefon ile irtibat kurabilmesi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Firma/Kurum Adı
Ad Soyad
Telefon

Lütfen Danışmanlarımızla görüşmek istediğiniz tarih ve saati seçiniz.

Tarih
Saat

Görüşme öncesinde vermek istediğiniz bilgiler varsa lütfen aşağıdaki alana giriniz.

Notunuz:
0 /
Previous
Next