Bilgi Teknolojileri Destek Hizmetleri

Sunucu Altyapısı / Son Kullanıcı Sistemleri / Uygulamalar

Profesyonel BT Destek Hizmetleri

Şirketlerdeki Bilgi Teknolojileri (BT) birimleri diğer İş Birimlerine altyapı sağlayarak ya da çözümler geliştirerek hizmet üretirler. İş birimleri süreklilik bekler ve olabildiğince az kesinti ile işlerin yönetilmesini ister. Diğer taraftan dijital dünyada sistemsel arızaların olmaması beklenemez, önemli olan bu arızalara ya da kesintilere ne kadar hazır olunduğu ve ne kadar hızlı normal çalışma moduna geri dönüldüğüdür.

Bilgi Teknolojileri liderleri BT sistemlerinin yönetimini bağlı bulundukları kurumun kaynaklarına göre optimize ederek yönetmekten sorumludurlar. Bunu yaparken pek çok yöntem kullanabilirler, bunlardan bir taneside dışarıdaki profesyonel bilişim danışmanlığı firmalarından hizmet almak olabilir. İşte biz NovaBOLD olarak bu noktada devreye gireriz, profesyonel bir danışmanlık firması olarak müşterilerimizin tüm BT operasyonlarının yönetiminden, mevcut BT ekiplerine destek olmaya kadar 4 farklı hizmet türü sunarız, bunlar;

  1. CIO/CTO Destek Hizmetleri
  2. Bakım ve Destek Hizmetleri
  3. BT Yönetim Hizmetleri
  4. BT Sistem Uzmanı Kiralama Hizmeti

Daha fazla bilgi için lütfen teknik uzmanlarımıza randevu veriniz, en kısa sürede sizleri ziyaret edip kurumsal iş gereksinimlerinize uygun çözümler geliştirmek isteriz.

Hizmet Yaklaşımımız

Erişilebilirlik: 7×24 her. zaman kolay ve rahat erişim

Proaktifilik: Önleyici aktiviteleri planlama ve yerine getirme

Eskalasyon: Sistematik yaklaşım ve çözüm bulunana kadar takip

Uzmanlık: Deneyimli kadro ve iyi üretici ilişkileri