ManageEngine Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri

Manage Engine Ürünleri Kurulum, Yapılandırma ve Destek Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetimizin Kapsamı

NovaBOLD Bilgi Teknolojileri, Manage Engine ürünleri ile ilgili kurulum ve yapılandırma amaçlı Danışmanlık Hizmetleri sağlayan bir İş Ortağıdır. Alanında uzman, sertifikalı ve saha deneyimine sahip deneyimli danışmanlarımızla kurumunuzun ihtiyacı olan en uygun ve doğru çözümün uygulanması için her zaman hazırız.

Manage Engine Ürünleri temel olarak aşağıdaki BT Yönetim alanlarında yer alır:

 

Güçlü Referanslar ve Yaygınlık

ManageEngine, BT yönetimini güçlü özelliklere sahip, uygun fiyatlı, kullanımı kolay yazılım çözümleri ile kolaylaştırmaktadır. ManageEngine çözümleri, KOBİ’ler ve çok daha büyük şirketler tarafından kullanılabilir. Dünya genelinde 100.000’den fazla şirket -her 5 Fortune 500 şirketinden 3’ü dahil-  ağlarını, veri merkezlerini, iş uygulamalarını ve BT hizmetlerini ve BT güvenliğini yönetmek için ManageEngine ürünlerine güveniyor. Diğer 300.000 ve üzeri şirket ise ManageEngine tarafından sağlanan ürünlerin ücretsiz sürümlerini kullanarak BT’lerini optimize etmektedir.

Basitleştirilmiş BT Yönetimi

Çözüm Yaklaşımı

Tüm danışmanlık hizmetlerimizde ve BT projelerimizde kendi geliştirdiğimiz IST-E Felsefesini temel alırız. SONICWALL güvenlik çözümleri ile ilgili danışmanlık ve eğitmenlik sertifikalarına sahip olmanın yanı sıra, kurumların ve işletmelerin ağ güvenliği ihtiyaç analizi, ölçeklendirilmesi, tasarımı, uyarlama ve yapılandırmasının yanı sıra periyodik olarak denetimi ve desteği gibi hizmetleri yerine getirecek yetkinlikte bir takıma sahibiz.

Tüm Sistem Yöneticileri Buraya !...

ManageEngine Pitstop

İşinizi Kolaylaştıran Çözümler

Danışmanlarımızla Görüşmek İster misiniz?