SONICWALL Kurumsal Bakım ve Destek Hizmetleri

Reaktif ve Proaktif Çalışmalardan Oluşan Kurumsal Hizmet Paketleri

Uzun yıllar SONICWALL ürünlerine destek hizmet veren bir firma olarak, kritik iş sistemleri olan kurumların/işletmelerin destek ihtiyacının Reaktif ve Proaktif çalışmalar içere bir Bakım ve Destek Hizmet paketi olduğunu tecrübe ettik. Bu bağlamda NovaBOLD olarak üç farklı içeriğe sahip SONICWALL Kurumsal Bakım ve Destek Hizmet Paketlerini oluşturduk.

Destek Hizmeti Paketleri İçin Tanımlamalar

Hizmet TerimiHizmet Terimi Tanımlamaları
Hizmet PenceresiProaktif ve Reaktif hizmetlerin verilebileceği saatleri temsil eder. Örneğin 5x8 ile Hafta İçi 5 gün 8 saat, 7x24 ile Hafta Sonu dahil 7 gün 24 saat ifade edilir
Müdahale Süresiİstek sahibinin karşılaştığı olayı Destek Merkezine bildiriminden teknik destek uzmanlarımızın soruna ilk müdahil olacağı zaman kadar geçen süreyi temsil eder.
Çözüm Süresiİlk müdahale süresinden sonra çözüme kadar geçen süreyi temsil eder. Çözüm garantisi verilemez ancak iyi niyet ve best-effort yaklaşımı kapsamında sorun çözülene kadar destek verilir.
Yıllık Kota AdediSistemsel olarak kontratın oluşturulduğu tarihten sonraki 1 yıl boyunca istek sahiplerinin Destek Merkezine açabileceği Destek kaydı adedini gösterir. 1 olay kaydı için birden fazla yöntemle müdahale edilse bile 1 adet kayıt olarak varsayılır.
E-Posta DestekDestek isteğinine cevabın E-Posta ile yerine getirilebileceğini tarif eder. Teknik destek uzmanlarımız bir olaya en kolay nasıl müdahale etmek gerekiyorsa öncelikle o yöntemi tercih edeceklerdir.
Telefon DestekDestek isteğinine cevabın Telefon ile yerine getirilebileceğini tarif eder. Teknik destek uzmanlarımız bir olaya en kolay nasıl müdahale etmek gerekiyorsa öncelikle o yöntemi tercih edeceklerdir.
Uzaktan BağlantıDestek isteğinine cevabın Uzaktan Bağlantı ile yerine getirilebileceğini tarif eder. Teknik destek uzmanlarımız bir olaya en kolay nasıl müdahale etmek gerekiyorsa öncelikle o yöntemi tercih edeceklerdir.
Yerinde DestekEğer istek sahibinin kontratında yerinde destek hizmeti hakkı tanımlanmışsa, deneyimli bir danışmanımızın istek sahibinin ofisinde yapacağı destek hizmetlerini tarif eder.
Health CheckEğer istek sahibinin kontratında Health Check hizmeti hakkı tanımlanmışsa, ilgili ürününün detaylı bir şekilde analiz edilmesi, üretici en iyi pratiklerine göre denetiminin yapılmasını tarif eder.

Daha Fazla Bilgi?

SONICWALL Destek Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için danışmanlarımızla görüşmek ister misiniz?

Hizmet Sipariş Formu
[[[["field18","contains","Kulland\u0131\u011f\u0131n Kadar \u00d6de Hizmet Paketleri"]],[["show_fields","field17"],["hide_fields","field19"],["hide_fields","field20"]],"and"],[[["field18","contains","Kurumsal Hizmet Paketleri"]],[["hide_fields","field17"],["show_fields","field19"],["show_fields","field20"]],"and"]]
1
Sonicwall Destek Hizmeti Sipariş Formu
Firma/Kurum Adı
Ad Soyad
Telefon
SONICWALL Cihaz Bilgisi
Hizmet Paketi Tipini Seçiniz
Destek Hizmeti İsteği Adedi
Kurumsal Bakım ve Destek Paketi Adı
Bulunduğunuz İl

Lütfen Bakım ve Destek Hizmetlerinden beklentilerinizi yazınız. Eğer altyapınıza dair hazır topoloji resimleri ya da dökümanları mevcutsa isteğe bağlı olarak ekleyebilirsiniz. 

Açıklamalarınızmore details
0 /
Fileupload
Dosya Ekle
Previous
Next
Danışman ile Görüşme Formu