VMware Cloud Management Danışmanlık Hizmetleri

VMware vRealize Bulut Yönetim Suiti

VMware vRealize Suite hibrit (multi-cloud) ortamlar için detaylı bir bulut yönetim platformudur. vRealize, BT hizmetlerinin otomasyon ve önceden tanımlanmış politikalar aracılığıyla sunulmasını hızlandırır, yönetişim ve kontrolün yanı sıra geliştiriciler ve iş kolları için yüksek düzeyde çeviklik ve esneklik sağlar.

NovaBOLD vRealize Suite kapsamında tasarım, uygulama, operasyonel hale getirme ve sürekli geliştirme hizmetlerinin VMware en iyi pratiklerine göre, alanında dikey uzman ve sertifikalı kadrosu ile sağlamaktadır. Lütfen daha fazla bilgi almak için sayfanın sağ alt köşesinde çıkan Danışman Görüşme Formu’nu doldurunuz.

Danışmanla Görüşmek İstiyorum
""
1
Görüşme İstek Formu

Alanında uzman Danışmanlarımızın sizi ziyaret etmesi ya da telefon ile irtibat kurabilmesi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Firma/Kurum Adı
Ad Soyad
Telefon

Lütfen Danışmanlarımızla görüşmek istediğiniz tarih ve saati seçiniz.

Tarih
Saat

Görüşme öncesinde vermek istediğiniz bilgiler varsa lütfen aşağıdaki alana giriniz.

Notunuz:
0 /
Previous
Next

Anahtar Faydalar

Self Service

Önceden tanımlanan politikalara ve izinlere bağlı olarak altyapı ve uygulama kaynakları oluşturma

Otomasyon

Kaynakların temini ve bakımı talep edilen hizmetlere ait bileşenleri içeren planların (modeller) oluşturulmasıyla otomatikleştirilir.

Çoklu Bulut Yönetimi

VMware ve diğer satıcıların (AWS, Microsoft Azure, vb.) bulut teknolojilerini kullanarak public, private ve hibrit bulutları yönetim.

Operasyon Yönetimi

Otomatik performans yönetimi ile kapasite ve planlama kararlarını daha hızlı alma ve son kullanıcıları etkilemeden önce sorunların proaktif çözümünü sağla

Gider Yönetimi

İş yükü yerleşimini, kaynak edinimini ve kullanımını optimize ederken kapasite tahmini ve planlamayı geliştiren kapsamlı raporlama ve analiz.

Genişleyebilirlik

VMware Marketplace, 3. taraflar ve özel uygulamalar ve araçlar ile ek entegrasyonlar sağlar.