Resmi VMware Eğitimleri

Resmi VMware eğitimleri sadece VMware Authorized Training Center (VATC) ünvanı bulunan firmalar ya da onların görevlendirdiği Alt Yüklenici firma aracılığı ile yine VATC adına verilebilir. HP Eğitim Hizmetleri A.Ş., dünya ölçeğinde bakıldığında, en çok kayıt alan ve en büyük VATC’dir. NovaBOLD Bilgi Teknolojileri ise HP tarafından duyursunu yapılan ve açılan Resmi VMware Eğitimlerinin Müşteriye Sunumu için 2013 yılından bu yana çalıştığı tek ALT YÜKLENİCİ firmadır.

HP portföyünde bulunan tüm VMware Sanallaştırma eğitimlerinin müşterilerine sunumu için çok deneyimli NovaBOLD danışmanlarını kullanır. Eğitimlerin takvimi ve duyurusu HP ve NovaBOLD tarafından, VMLearn için resmi kayıt işlemleri ise HP tarafından yapılır. Burada listelediğimiz tüm VMware eğitimlerimiz resmi müfredatı takip eder, resmi LAB çalışmalarını içerir ve resmi VMware sertifika sınavlarına girebilme hakkını sağlar. Eğitimlerimize katılan her bir katılımıcının adına ve kullanımına özel resmi digital kitaplar ve LAB çalışmaları eğitim sırasında teslim edilir.

NovaBOLD Bilgi Teknolojileri 20+ yıl üzeri çok deneyimli danışmanları ile VMware resmi müfredatını gerçek proje deneyimleri ve çok kullanılan saha pratikleri ile zengileştirir; bu içerik genişlemesi katılımcılara eşsiz bir eğitim deneyimi sağlar. Danışmanlarımız VMware’in sağladığı en prestijli sertifikalara sahip olmasının yanı sıra; bilgi güvenliği, BT denetim, ethical hacking, risk yönetimi, ağ yönetimi ve donanım üreticilerinin sertifikaları gibi bir çok alanda prestijli sertifikalara sahip olduğundan, siz değerli katılımcılarımıza konuları çok boyutlu ifade edebilmektedir.

Popüler VMware Eğitimleri

VMware Eğitimlerimiz Açık Sınıf veya Kapalı Grup Eğitimler olmak üzere iki farklı sınıf ortamında verilir. İlan edilen Genel katılıma açık olan Açık Sınıf Eğitimlerimiz için lütfen buraya tıklayınız. Kapalı Grup Eğitimleri ise kurumlara veya firmalara özel olarak düzenlendiğinden burada verilen takvimde gösterilmez, ayrıca planlanır.

Resmi VMware Eğitim Künyeleri

Eğitim künyelerini sol tarafta yer alan menüden istediğiniz eğitimin ismine tıklayarak detaylı inceleyebilir ve PDF formatında indirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen egitim@novabold.com e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Bizlere telefon ile erişmek isterseniz eğitim ile ilgili konularda lütfen +90 216 315 00 66‘dan 2’yi tuşlayınız.

 

VMware Mentörlük Statüsü

VMware eğitimleri birim yöneticimiz dünyada çok az kişide bulunan “VMware Mentor” ünvanı ile VMware adına Türkiye’de çeşitli kurumlarda görev alan bir çok VMware eğitmeninin yetiştirilmesini sağlamış ve eğitmenlik yapabilmeleri için gereken Eğitmenlik Sertifikasını (Vmware Certified Instructor, VCI) onaylamıştır. Kendisi halen daha yeni VMware eğitmenlerinin yetiştirilmesinde ve VCI sertifikalarının onaylanmasında rol almaktadır.

Eğitmenle Görüşmek İsterim
""
1
Görüşme İstek Formu

Alanında uzman Danışmanlarımızın sizi ziyaret etmesi ya da telefon ile irtibat kurabilmesi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Firma/Kurum Adı
Ad Soyad
Telefon

Lütfen Danışmanlarımızla görüşmek istediğiniz tarih ve saati seçiniz.

Tarih
Saat

Görüşme öncesinde vermek istediğiniz bilgiler varsa lütfen aşağıdaki alana giriniz.

Notunuz:
0 /
Previous
Next