VMware Depolama ve Yüksek Erişebilirlik Danışmanlığı

VMware Depolama ve Uygulama Hizalamasını Sağlama

VMware Software-Defined Storage iş ve uygulama talepleriyle uyumlu, dinamik, çevik ve otomatik çözümlerle statik, amaca yönelik ve verimsiz donanımları ortadan kaldıran basit ama akıllı bir depolama veri merkezi mimarisidir.

NovaBOLD olarak, VMware Veri Depolama ve Erişilebilirlik danışmanlığı kapsamında, VMware vSANVMware Site Recovery Manager ve Virtual Volumes  ürün ve servislerine ait tasarım, uygulama, operasyonel hale getirme ve sürekli geliştirme hizmetlerinin -VMware en iyi pratiklerine göre- alanında dikey uzman ve sertifikalı kadromuz tarafından uygulaması yapılmaktadır.

  • vSAN: 

    Hyper-Converged Infrastructure çözümlerini güçlendiren endüstri lideri bir yazılımdır. vSAN’ın benzersiz çekirdek mimarisi, tümüyle sanallaştırılmış uygulamalar için flaşla optimize edilmiş performans ve esnek bir şekilde ölçeklendirilebilir depolama sağlar ve TCO tasarrufunu% 50’ye kadar çıkarır.

  • Site Recovery Manger (SRM): 

    SRM, politika tabanlı yönetim, yıkıcı olmayan testler ve otomatik merkezi yönetim ile özel bulut ortamlarındaki sitelerde uygulama kullanılabilirliğini ve mobiliteyi sağlayan endüstri lideri bir felaket kurtarma yazılımıdır.

  • Virtual Volume: 

    Sanal Birimler, VM düzeyinde daha iyi kontrol sağlayan, depolama işlemini hızlandıran ve seçim esnekliği sunan harici depolama için bir entegrasyon ve yönetim çerçevesidir.

Anahtar Faydalar

VMware’in vizyonu, sunucu sanallaştırmasının hesaplamaya getirdiği basitlik, verimlilik ve maliyet tasarruflarını depolamaya getirerek, depolama mimarilerini yaygın hiper yönetici aracılığıyla geliştirmektir. Yazılım tanımlı depolama alanı (Software Defined Storage, SDS), sanal bir veri düzlemi aracılığıyla temel depolama alanını soyutlayarak, VM’yi (ve uygulamaya), temel depolama sağlama ve yönetim birimi olan heterojen depolama sistemlerini oluşturur. Uygulamalar ve mevcut kaynaklar arasında esnek bir ayrım oluşturarak, hiper yönetici bir uygulamanın ihtiyaç duyduğu tüm BT kaynaklarını (compute, memory, storage, network) dengeleyebilir.

VMware SDS çözümleri, aşağıdakileri sağlayarak bugünün veri merkezlerini geliştirir:

Uygulama başına depolama hizmetleri: SDS, VM seviyesinde geçerli olup, depolama hizmetlerinin bir uygulamanın kesin gereksinimlerine göre uyarlanmasına ve uygulama başına gereklilik halinde, komşu uygulamaları etkilemeden, gerektiğinde ayarlanmasını sağlar. Yöneticiler, her bir uygulama tarafından hangi depolama hizmetlerinin ve dolayısıyla maliyetlerin tüketildiğini tam olarak kontrol ederler.
Depolama altyapısında hızlı değişiklikler: SDS, sanallaştırmada olduğu gibi dinamik ve bozucu olmayan bir model kullanır. BT yöneticileri, kaynak ihtiyacının tam olarak karşılanması için başvuru talebini ve tedarikini tam olarak karşılayabilir.
Heterojen depolama desteği: SDS, x86 endüstri standardı donanımda SAN, NAS veya doğrudan bağlı depolama gibi mevcut depolama çözümlerinden yararlanmak için eksiksiz bir esneklik sağlar. Hiper-converged altyapının omurgası kullanarak, BT kuruluşlarının, belirli ve sürekli değişen depolama gereksinimlerine kolayca uyum sağlayan düşük maliyetli ve ölçeklenebilir depolama ortamları tasarlamalarını sağlar.

Danışmanla Görüşmek İstiyorum
""
1
Görüşme İstek Formu

Alanında uzman Danışmanlarımızın sizi ziyaret etmesi ya da telefon ile irtibat kurabilmesi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Firma/Kurum Adı
Ad Soyad
Telefon

Lütfen Danışmanlarımızla görüşmek istediğiniz tarih ve saati seçiniz.

Tarih
Saat

Görüşme öncesinde vermek istediğiniz bilgiler varsa lütfen aşağıdaki alana giriniz.

Notunuz:
0 /
Previous
Next