VMware Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri

Müşteride Yerinde Alanında Uzman, Sertifikalı Danışmanlarımızla Verilen Hizmetlerimiz

VMware SubContractor olarak NovaBOLD Bilgi Teknolojileri

NovaBOLD Bilgil Teknolojileri VMware Enterprise İş Ortaklığı seviyesine ulaşmış yetkin bir danışmanlık firmasıdır. Alanında uzman, saha deneyimleri olan, büyük projelerde rol almış ve güncel referanslara sahip deneyimli danışmanlarımızla bir çok VMware projesini sürdürmeye devam etmekteyiz.

NovaBOLD Bilgi Teknolojileri olarak uzun yıllar önce VMware firması ile Subcontractor Agreement anlaşması imzaladık. Türkiye’de sadece bir iki firmada olan bu ayrıcalık firmamızın VMware Teknolojileri alanındaki yetkinliğini kanıtlamaktadır. Peki bu anlaşma bize ne sağlıyor? Bu anlaşma ile NovaBOLD Danışmanları VMware Danışman Havuzuna alınıyor ve Türkiye’deki ve global ölçekteki tüm VMware projelerinde VMware yaka kartlı Danışman olarak konumlandırılıyor. VMware danışmanlarımıza kendi e-posta domaininden (vmware.com) adres tanımlayarak müşterilerimizle ile tüm proje iletişiminin bu e-posta adresi üzerinden gerçekleşmesini sağlıyor.

VMware Danışmanlık Hizmetlerimiz

Danışmanlarımızla Görüşmek İster misiniz?

VMware Danışmanlık Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve projeniz ile ilgili bizlere bilgi sağlamak için Danışmanlarımızın sizi ziyaret etmesini ister misiniz? Evet ise, lütfen formu doldurunuz.