VMware Veri Merkezi ve Bulut Altyapısı Sanallaştırma Danışmanlığı

Sanal Veri Merkeziniz için Esnek bir Bulut Mimarisi

Bulut bilişim yolculuğunuza Sunucu sanallaştırması ile başlayın. VMware ile BT kaynaklarını ve uygulamalara erişimi basitleştirin, üstelik bunları dakikalar içinde kullanıma hazır hale getirin. Optimum performans, kapasite kullanımı ve uyumluluk için yönetimi otomatikleştirerek kurumunuza özel bulutunuzu tamamlayın.

NovaBOLD Software Defined Data Center mimarisi kapsamında tasarım, uygulama, operasyonel hale getirme ve sürekli geliştirme hizmetlerinin VMware en iyi pratiklerine göre, alanında dikey uzman ve sertifikalı kadrosu ile sağlamaktadır. Lütfen daha fazla bilgi almak için sayfanın sağ alt köşesinde çıkan Danışman Görüşme Formu’nu doldurunuz.

Danışmanla Görüşmek İstiyorum
""
1
Görüşme İstek Formu

Alanında uzman Danışmanlarımızın sizi ziyaret etmesi ya da telefon ile irtibat kurabilmesi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. 

Firma/Kurum Adı
Ad Soyad
Telefon

Lütfen Danışmanlarımızla görüşmek istediğiniz tarih ve saati seçiniz.

Tarih
Saat

Görüşme öncesinde vermek istediğiniz bilgiler varsa lütfen aşağıdaki alana giriniz.

Notunuz:
0 /
Previous
Next

Anahtar Faydalar

Server Consolidation

Sunucu konsolidasyonu yaparak havuzdaki fiziksel makine saysını yüzde 10’a kadar azaltarak, işletme maliyetlerini yüzde 50 oranında, enerji maliyetlerini ise yüzde 80 oranında azaltır. Sanallaştırılmış iş yükü başına yılda ortalama 3000 dolara kadar tasarruf edildiği hesaplanmıştır.

Software Defined Data Center

Yazılım Temelli Veri Merkezi yapısı ile BT hizmetlerini çeşit çeşit donanımların karmaşıklığından kurtarın. Eşsiz iş çevikliği, en yüksek SLA’lar, daha basit işlemler ve daha düşük maliyetler sunan gerçek bir bulut dönemi altyapısı edinin.

Disaster Recovery

Sanallaştırılmış uygulamalarınız için en basit, en uygun fiyatlı felaket korumasını boş bir veri merkezine ihtiyaç duymadan alın. İstediğiniz anda tek bir adımda otomatik kurtarma işlerini çalıştırarak verilenizi kurtarın.

Virtualization and Cloud Management

Bulut ortamınız için tasarlanmış esnek araçlarla altyapı ve uygulamaların sağlık, risk, verimlilik ve uyumluluğunu yönetin. Temel hazırlığı otomatikleştirin, yönetimi basitleştirin ve operasyonel verimliliği en üst düzeye çıkarın.

Business Continuity

Sunucularınızı, masaüstlerinizi ve uygulamalarınızı veri korumasına sahip ve yüksek erişilebilir yerleşik bir platformda sanallaştırın. Yedekleme ve kurtarma işlemlerini basitleştirin, planlı çalışmama sürelerini ortadan kaldırın ve planlanmamış arıza sürelerini en aza indirin.