Biz Kimiz?

Kurumsal iş önceliklerinize ve kritik iş süreçlerinize katma değer sağlayacak Bilgi Teknlojileri Hizmetleri geliştiriyoruz.

NovaBOLD'u tanıyın

NovaBOLD Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi alanında uzman, sertifikalı ve çok deneyimli bilişim profesyonelleri tarafından 2013 yılında kurulmuştur. Firma ortaklarımız ve çalışanlarımız ile siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmak için bütüncül ve odaklı yaklaşımlar geliştiriyoruz. Bilgi Teknolojileri hizmet sektöründe 4 ana hizmet tipi ile yer alıyoruz, bunlar Danışmanlık, Denetim, Destek ve Eğitim hizmetleridir. Her bir hizmet tipi kendi içerisinde farklı yaklaşımlar, metodolojiler ve araç setleri içerdiğinden müşterilerimize hizmet konumlandırması yaparken, müşteri iş ihtiyaçlarını dikkatlice dinlyerek doğru hizmet ve aktivite setini konumlandırıyoruz.

Danışmanlık hizmetlerimizi belirli bir kavramsallık ile ele alıyoruz, diğer pek çok alanda olduğu gibi, bilgi teknolojileri alanında da projenin/dönüşümün 3 boyutlu olması gerektiğine inanıyoruz, bu sebeple yaptığımız işi:

    İnsan - Süreç - Teknoloji Entegrasyonu

olarak tanımlıyoruz. Bu 3 boyutta aynı anda ilerlemenin başarıyı getireceğine, bir ayağının eksik kalması durumunda işlerin istenildiği performansı vermeyeceğine inanıyoruz.

Çözüm geliştirmeye her zaman müşterilerimizin iş ihtiyaçlarından yola çıkarak başlarız. Belirli yazılım ya da donanım üreticilerine ait ürünlerinin satışını hedefleyerek ve/veya kota gözeterek proje önerisi yapmayız ve hizmet konumlandırmayız. Sözümüz kurumunuzdaki BT paydaşlarının bekledikleri faydayı BT risklerinizi ve kaynaklarınızı optimize ederek sağlamaktır.


Değerlerimiz

Sözümüz kurumunuzdaki BT paydaşlarının bekledikleri faydayı BT risklerinizi ve kaynaklarınızı optimize ederek sağlamaktır.

NovaBOLD Vision

Misyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemiz Bilişim Teknolojileri sektörüne katkılar sağlamayı ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak memnun etmeyi kendimize misyon edindik.


Vizyonumuz

Hem ülkemizde ve hem de çevremizdeki komşu ülkelerde Profesyonel Bilişim Hizmetleri üreterek alanında lider ve saygın bir hizmet firması olmayı vizyon olarak benimsedik.