SonicWall Ürün Ailesi


Firewalls (NGFW)

Securem Mobile Access

E-Mail Security

Manageemnt and Reporting

EndPoint Security

Wireless Access Point

Cloud App Security

Network Switches

Capture LABs


Sonicwall Ağ Güvenliği çözümleri çok geniş bir yelpazde konumlanmıştır. Sonicwall daha çok müthiş performanslı Firewall donanımları ile bilinsede uzaktan güvenli bağlantı ve uç nokta kontrolü sağlayan Secure Mobile Access (SMA) çözümü, E-Posta güvenliğini sağlayan E-Mail Secure çözümleri, popüler Bulut Uygulamaları (Office 365 v.b.) güvenliğini sağlayan Cloud App Security gibi rakipsiz harika çözümler sunmaktadır.

TZ Serisi (SOHO & Branches)

NSa Serisi (Mid-Size Enterprise)

NSsp Serisi (Large Enterprise)

NSv Serisi (Virtual Firewalls)

Sonicwall son yıllarda sanal firewall konseptine ve bulut temelli güvenlik çözümlerine ağırlık vererek günümüz iş ihtiyaçlarına yüksek performanslı ve maliyet etkin çözümler sunmaktadır. Bir çok ürünün deneme sürümünün indirerek ya da online demo portalinde test ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Eğer isterseniz NovaBOLD danışmanlarıda ürünleri tanıtım ve demo kurulumlarında sizlere yardımcı olabilir.

Sonicwall markasının en güçlü olduğu ve en bilinir ürün ailesi Next Generation Firewall (NGFW) ailesidir. Sonicwall Firewll ürünleri küçük bir ofisten on binlerce çalışanlı bir kampüs ağına kadar her boyuttan ağ topolojisinin güvenliğini sağlayabilece çeşitliliktedir. NGFW ailes temel 4 ana kategoriye ayrılmaktadır, bunlar TZ Serisi, NSa Serisi, NSsp Serisi ve NSv Serisidir.