Gizlilik Politikası


NovaBOLD Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Limited Şirketi (“NOVABOLD”) olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan üyelerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, işbu NovaBOLD Gizlilik Politikası (“Politika”), üyelerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

NOVABOLD internet sitesi sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, sunulan raporlarımızı okuyabilir, insan kaynakları ve diğer detaylı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Size özel bilgilerinizi vermeniz durumunda, bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır. Kısa mesaj (SMS), e-posta vb. iletişim kanalları kullanılarak NOVABOLD tarafınıza yapılan bilgilendirmeleri almak istemiyorsanız 0 216 315 00 66 numaradan bizi arayarak bildirmeniz yeterli olacaktır.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan NOVABOLD sorumlu tutulamaz. NOVABOLD üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. NOVABOLD, bu sitelerin içeriklerini denetleyememekte ve bu gerekçe ile sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zarara karşı NOVABOLD tarafından hiçbir garanti verilememektedir.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, NOVABOLD’a aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden NOVABOLD’un yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle her zaman bağlantıya geçebilirsiniz.

NOVABOLD Çerez Politikası İşbu Politika’nın ayrılmaz parçasıdır.

Saygılarımızla,

NovaBOLD Bilgi Teknolojileri

Veri Mahremiyetine Önem Veriyoruz
İnsan - Süreç - Teknoloji Entegrasyonu