Resmi VMware Eğitimleri

Palo Alto - USA merkezli VMware şirketinin en popüler eğitimleri ve sertifikasyon yol haritası ile ilgili bilgileri buradan bulabilirsiniz.


Resmi VMware Eğitimleri

Duymadım, bilmiyordum demeyin

Yalnızca VATC'ler Resmi Eğitim düzenler.


Resmi VMware Eğitimleri sadece VMware Authorized Training Center (VATC) ünvanı bulunan firmalar tarafından düzenlenebilir. HP Education Services (HPES), dünya ölçeğinde bakıldığında, en çok kayıt alan VATC’lerden birisidir. NovaBOLD Bilgi Teknolojileri ise HPES tarafından duyurusu yapılan ve açılan Resmi VMware Eğitimlerinin Müşteriye Sunumu için 2013 yılından bu yana çalıştığı ALT YÜKLENİCİ firmadır. NovaBOLD ve HPES arasındaki iş ortaklığına bağlı olarak VMware Eğitimlerine katılım taleplerinizi alarak sizi resmi VMware eğitimlerine dahil ediyoruz.

HP Education Services

HPES portföyünde bulunan tüm VMware Sanallaştırma eğitimlerinin müşterilerine sunumu için çok deneyimli NovaBOLD danışmanlarını kullanır. Eğitimlerin takvimi ve duyurusu HPES ve NovaBOLD tarafından, VMware MyLearn portalındaki resmi kayıt işlemleri ise HPES tarafından yapılır. Burada listelediğimiz tüm VMware eğitimlerimiz resmi müfredatı takip eder, resmi LAB çalışmalarını içerir ve resmi VMware sertifika sınavlarına girebilme ön koşulunu sağlar. Eğitimlerimize katılan her bir katılımcının adına ve kullanımına özel resmi digital kitaplar ve LAB çalışmaları eğitimden önce teslim edilir.

VMware Eğitimleri NovaBOLD Bilgi Teknolojileri 20+ yıl üzeri çok deneyimli danışmanları ile VMware resmi müfredatını gerçek proje deneyimleri ve çok kullanılan saha pratikleri ile zenginleştirir; bu içerik genişlemesi katılımcılara eşsiz bir eğitim deneyimi sağlar. Danışmanlarımız VMware’in sağladığı en prestijli sertifikalara sahip olmasının yanı sıra; bilgi güvenliği, BT denetim, ethical hacking, risk yönetimi, ağ yönetimi ve donanım üreticilerinin sertifikaları gibi bir çok alanda prestijli sertifikalara sahip olduğundan, siz değerli katılımcılarımıza konuları çok boyutlu ifade edebilmektedir.

VMware Eğitimleri için Neden NovaBOLD?


Eğitmenlerimizin hepsi saha uygulamaları tecrübesine sahip, ileri seviye iletişim becerileri olan ve alanında sertikasyonlarını tamamlamış çok deneyimli bilgi teknolojileri profesyonelleridir.

NovaBOLD Eğitmenleri Eğitimlerimizde üretici müfredatını takip etmenin yanı sıra saha uygulamalarımızı ve deneyimlerimizi paylaşarak çok boyutlu bir öğrenme ortamı oluşturmayı amaçlarız. Eğitim sonunda VCP (VMware Certified Professional) gibi VMware sertifika sınavlarında başarılı olmanın yanı sıra, iş ortamınızda bir çok sorunun çözümü ya da iyileştirmeye dair pek çok bilgi edinmiş olacaksınız. Eğitim sonunda VCP sınavında dikkat edilmesi gereken hususlar katılımcılara aktarılır, ihtiyaç halinde pekiştirme çalışmaları için vSphere HomeLab ücretsiz olarak paylaşılır.


VMWare Sertifikasyonu


VMware Sertifika yolu 6 farklı dikey uzmanlık alanında 4 kademe yetkinlik seviyesi içerir. Bu zorlu ve bir o kadar da eğlenceli yola girmek istiyorsanız, ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi ve beceri bizde, doğru yerdesiniz. Lütfen eğitimlerimize katılım gösterirken, sertifika sınavlarına girme niyetinizden bahsediniz, eğitmenlerimizi size sınav süreci hakkında daha çok bilgi sağlayacak ve sınava hazırlık seti oluşturmanıza yardımcı olacak kaynaklar verecektir. Sertifikasyon ile ilgili daha çok bilgi için lütfen VMware Sertifikasyonu sayfamızı ziyaret ediniz.